WESELA

Chcielibyśmy zaoferować Wam poprowadzenie tej najważniejszej w życiu uroczystości przez najlepszą i doświadczoną ekipę. :)) Dzięki nam, na Waszej imprezie zagoszczą największe gwiazdy polskiej i światowej estrady, a przeboje w ich oryginalnym wykonaniu sprawią , że każdy uczestnik spróbuje znaleźć swój kawałek parkietu.

Każdemu zależy na tym, aby wesele było po prostu niezapomniane. Dotyczy to wielu czynników jak: odpowiedni lokal (sala, restauracja), gdzie się dobrze czujemy. Nie bez znaczenia jest kuchnia weselna, która przede wszystkim powinna być smaczna. Jak wiemy z doświadczenia, starsze pokolenie opowiada się za orkiestrą (zespołem).  Zalecamy Wam pozostanie przy korzeniach z dozą nowoczesności i postępu, nie tylko w muzyce, ale w samych zabawach weselnych.

Czym różni się Prezenter od kapeli weselnej:

•    prezenter gra wyłącznie oryginalne znane przeboje co daje gwarancje że usłyszysz to, co lubisz
•    prezenter jest w stanie zagrać każdy kawałek w przeciwieństwie do kapeli która, gra zazwyczaj tylko polskie nagrania
•    prezenter nie robi długich przerw, a podczas kilku chwil odpoczynku dla gości też słyszymy muzykę.

W przeciwieństwie do zespołu muzycznego DJ nie ma sztywno ustalonego planu imprezy, repertuar muzyczny dostosowywany jest na bieżąco do różnych gustów biesiadników. W każdym momencie wesela goście mają wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.

Aby zagospodarować muzycznie całe wesele proponujemy Wam prezentera i wodzireja a będziecie mieli gwarancje że wesele będzie udane a goście długo nie zapomną tak wspaniałej zabawy.

Oprócz  samego profesjonalnego prowadzenia zapewniamy:

•  własne profesjonalne estradowe nagłośnienie, bardzo bogaty repertuar nagrań począwszy od lat 50-tych, po najnowsze przeboje
•  bogaty wybór konkursów i zabaw dla gości z różnymi gadżetami.
•  KARAOKE
•  pokaz zdjęć
•  zabawianie gości
•  własny transport

Para Młoda decyduje o rodzaju przywitania, pierwszym tańcu, muzyce i konkursach. Przy tej okazji zawsze zachęcamy do podania  listy utworów, na których szczególnie Wam zależy. Wiadomo, miłe wspomnienia zazwyczaj łączą i kojarzą się z muzyką.

Nie bez znaczenia jest to, czego byście nie chcieli jak np.: utworów z gatunku „disco-polo”.
Nie zapominamy także o tradycyjnych hitach weselnych na ludową nutę, (polską, śląską, góralską, cygańską), wyłącznie w dobrych wykonaniach.

Umiemy dopasować się do towarzystwa, zarówno w zapowiedziach, zabawach i doborze samej muzyki. Gramy wyłącznie taneczne i znane utwory z lat 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych, a także aktualnie lansowane przeboje, zarówno polskie, jak i zagraniczne.

W krótkich przerwach na posiłki odtwarzane są utwory instrumentalne, zaś z czasem utwory do śpiewania. Konkursy w momencie, gdy ludzie bawią się, nie zaś gdy jedzą..